מדריך לניקוי באנג בקלות

תוכן עניינים

איך לנקות באנג
ניקוי הבונג שלך קל ודורש מעט אספקה. הפתרון הנפוץ ביותר לניקוי הבונג הוא 99 אחוז אלכוהול איזופרופיל לשפשוף. זהו חומר חיטוי בטוח ויעיל. אתה יכול גם להשתמש במלח סלעים כדי לנקות את הבונג שלך. מלח סלעים יאחז בקירות הזכוכית ויספוג את כל האקדח שעלול להיות דבוק אליהם. כדי לנקות את הבונג שלך, פשוט הנח אותו בשקית ניילון מלאה באלכוהול ונער אותו במרץ. לאחר מכן, אתה יכול לסתום את החורים כדי למנוע דליפת מים.

לאחר השימוש באלכוהול, שפכו תמיסת ניקוי לתוך תא הבונג. יוצקים את התמיסה דרך כל פתח. הקפידו למלא רק חצי מהחתיכה, ונערו אותה במרץ. לאחר שהאלכוהול נספג, שטפו אותו היטב במים חמימים וייבשו בנייר סופג. חזור על תהליך זה לפי הצורך. חשוב לעקוב אחר כל ההוראות על התווית כדי למנוע שפיכות. לחילופין, ניתן לרכוש כובע בונג מעוצב במיוחד, שיסייע במניעת שפיכה מקרית.

השלב הבא בניקוי הבונג שלך כולל יציקת תמיסת הניקוי לתוך החדר. ודא שהנוזל אינו מלא מדי, ואתה אמור להיות מסוגל לנער את הבונג כדי להסיר את השאריות. לאחר הניקוי, תוכל לשטוף ולייבש את הבונג שלך. זוהי שיטה מאוד קלה, מהירה ויעילה. אני מקווה שזה יחסוך לך הרבה כסף בטווח הארוך!

אם אתה משתמש בבונג רב פעמי, חשוב לעקוב אחר הוראות היצרן. אם יש לכם לכלוך על הקערה, מלאו את הקערה במים חמימים והוסיפו טיפה של סבון כלים. השרו את הבונג בתמיסה למשך שעה או שעתיים לפני הסרת הפסולת. לאחר מכן, שטפו היטב את הבונג במים חמימים. אם יש לך כתמים קשים, השתמש בהרבה אלכוהול כדי להסיר אותם.

כאשר אתה מוכן לנקות את הבונג שלך, חשוב לכסות את כל הפתחים כדי למנוע כניסת מים לבונג. הקפידו לכסות את הקערה והגבעול בנייר סופג או בנייר סראן ולנער בחוזקה. המלח יתמוסס באלכוהול ולא יכתים משטחים. המשך לנער את הבונג לאחר הניקוי כדי למנוע הצטברות שאריות. לאחר הניקוי, תצטרך לשטוף אותו במים חמים ולנגב אותו נקי.

לאחר כל שימוש, אתה צריך לנקות את הבונג שלך ביסודיות עם מים חמים. לאחר מכן, כדאי להוסיף קורט מלח גס. המלח יסיר את הצטברות השרף ויעזור לבונג להיראות מבריק וחדש. לאחר ניקוי הבונג שלך, עדיף לשטוף אותו באלכוהול לפני העישון. אתה יכול גם להשתמש בחומץ, סודה לשתייה ואלכוהול איזופרופיל במקום מלח. אם אין מלח, אתה יכול להשתמש בסודה לשתייה במקום.

מתי הזמן הנכון לשטוף את הבונג?
"אתה יודע שהגיע הזמן לנקות את הבונג שלך אם מתחילה להיווצר טבעת סביב קו המים של הבונג שלך או כשאתה שופך לתוכו מים מטוהרים ורואים שם כמה צפים קטנים של גראס, שרף או שאריות", מסבירה ריינה. החלקיקים האלה, כשהם מעורבבים עם טחב וחיידקים "זה מה שמביא לריח הבונג הספציפי הזה", מוסיף נבארו.

המומחים מציעים לנקות את הבונג או המקטרת שלך מדי שבוע. "הרבה אניני טעם מנקים את הבונג שלהם כל יום", אומרת ריינה. ריינה. "אם אתה מחפש לשמור אותו במצב טוב ולהימנע מבעיות כמו זה, פשוט הסר את המים לאחר שתסיים עם הבונג שלך לפחות פעם בשבוע ואז נקה אותו."

נבארו מצהיר: "בזמן שאנחנו מנקים בונגים (בתקווה מאזינים למוזיקה או לפודקאסט מעולה בינתיים!) חיוני לקחת בחשבון את הקורבנות הרבים שהקריבו אנשים שחורים וברומים כדי להשיג לגליזציה. הלגליזציה שמאפשרת לך לעשן בלי דאגה!"

איך מנקים באנג לפי המומחים
כשזה מגיע לדרכים הטובות ביותר לנקות את הבונג שלך, ריינה ונווארו מציעים שאינך צריך מוצרים יקרים. התערובת הישנה של תערובת מלח ואלכוהול אודם היא השיטה היעילה ביותר לשמור על הבונג טרי, הם ממליצים. "אלה שני דברים שהם דברים שנמצאים כבר בבתים של אנשים. בואו נבטיח שאנחנו כוללים את הקהילה שלנו עם מוצרים שנגישים בקלות", אומר נבארו.

כדי לנקות את הבונג, הסר תחילה את כל החלקים שניתן להסיר (כמו הפיה והמקטרת). שפכו את האלכוהול 91% או 99% איזופרופיל לתוך הבונג. כלול כמה מלחים גסים כגון אפסום או מלח סלעים, שישמשו כחומר שוחקים. נער את הקערה במשך חמש דקות, ולאחר מכן שטף אותה במים וסבון. גם חומץ ואורז יכולים להיות יעילים, אבל נבארו ורינה מעדיפים להשתמש בשיטה השנייה.

מנקי צינורות זמינים לשימוש מסחרי. אבל, נבארו קובעת שהרוב "לא בהכרח הטוב ביותר עבור כדור הארץ. אני מוצאת, לרוב, איזופרופיל אלכוהול ומלח סלע תמיד עושים את העבודה. אני אוהבת את השיטה הזו, לא רק בגלל שהיא עובדת", היא אומרת. , "אבל בגלל שהוא תומך ברעיון לשמר את ההיסטוריה של הקנאביס ולקיים את אותה שיטה שעבדה במשך שנים רבות. עם זאת, אנא זכור את ההגנה על הסביבה שלנו ועל דרכי המים שלנו. אל תבזבז מים ששימשו לשטיפה."

מהם מוצרי הניקוי המובילים בבונג?
יתכן שאתה מחפש להתרחק מהחנות או לקנות את הציוד שלך בבית. יצרנו את מוצרי ניקוי הבונג הטובים ביותר, בהתבסס על המלצות המומחים שלנו.

  1. grunge off
    הנוזל הזה נוזל ניקוי גראנג' אוף "הייתי מציע 99% מכיוון שהוא מנקה הכל", אומרת ריינה. אלכוהול עם רמות נמוכות יותר "יכול לגרום לחיידקים אחרים להישאר רדומים, אם לא נותנים לו להישאר למשך פרק זמן מוגדר".
שיתוף
פוסטים נוספים
פעילויות עם ילדים
פעילויות לילדים

ספרי צביעה (באנגלית בריטית הנקראים ספר צביעה, חוברת צביעה או דפי צביעה) הוא מעין ספר המכיל אמנות קו, אליו מעודדים את הקוראים לצבוע בעפרונות צבעוניים,

תעודת נכה בינלאומית

כדי לסייע לאנשים עם מוגבלויות לנסוע בצורה נוחה יותר ברחבי מדינות האיחוד האירופי ושאר העולם כדי להקל על הנסיעות לאנשים עם מוגבלויות, האיחוד האירופי ושאר

פעילויות עם ילדים
רעיונות למתנה

הרפתקה היא השם האמצעי שלה, כך שמשחק המתנות שלך צריך להיות מלא באדרנלין. תואם את החשבון ועם רעיונות למתנות נהדרות עבורה, הנה אוסף המתנות שלנו

פינוק במלון יוקרה

על מנת לשמור על תוצאות ההערכה ותוכן רלוונטיים לטיול הקרוב שלך. רבות מהתמונות הן ביקורות משוחדות שנכתבו על ידי אורחים אמיתיים כדי לעזור לכם לקבל

צרו איתנו קשר