תעודת נכה בינלאומית

תוכן עניינים

כדי לסייע לאנשים עם מוגבלויות לנסוע בצורה נוחה יותר ברחבי מדינות האיחוד האירופי ושאר העולם כדי להקל על הנסיעות לאנשים עם מוגבלויות, האיחוד האירופי ושאר העולם עובד על מערכת של הכרה הדדית מרצון במעמד הנכות וכן הטבות מסוימות הנלוות אליו, המבוססות על כרטיס נכה של האיחוד האירופי.

נכון לעכשיו אין הכרה בסטטוס נכות בקרב מדינות האיחוד האירופי, מה שמוביל לבעיות עבור אלו הסובלים ממוגבלות מכיוון שכרטיסי הנכות הלאומיים שלהם עשויים שלא להיות מוכרים במדינות חברות שונות.

כרטיס נכה בינלאומי של האיחוד האירופי ושאר העולם המעניק הזדמנות שווה להרוויח בכל המדינות לאנשים עם מוגבלות, במיוחד בתחומי הפנאי, תחבורה תרבותית, ספורט ותרבות. הכרטיס מוכר בקרב מדינות האיחוד האירופי שהן חלק מהמערכת על בסיס התנדבותי.

מדינות טייסים

בלגיה

קַפרִיסִין

אסטוניה

פינלנד

אִיטַלִיָה

מלטה

רומניה

סלובניה ועוד מדינות ברחבי העולם.

תעודת נכה בינלאומית אינו שינוי בקריטריוני הזכאות או הכללים של הממשלה הלאומית. למדינות החברות יש שיקול דעת להחליט מי זכאי לקבל את הכרטיס תוך שימוש בהגדרה המשמשת את הממשלה הלאומית לנכות, וכן להחליט על הליך ההנפקה.

הערכה

בשנת 2019, הנציבות האירופית החלה בתהליך ההערכה של היוזמה. מחקרי הערכה יעניקו סקירה, ניתוח וניתוח מלאים ומדויקים של ביצוע פרויקט הפיילוט כדי לסייע ביישום בסופו של דבר של כרטיס הנכה באיחוד האירופי.

שיתוף
פוסטים נוספים
מדריך לניקוי באנג בקלות

איך לנקות באנגניקוי הבונג שלך קל ודורש מעט אספקה. הפתרון הנפוץ ביותר לניקוי הבונג הוא 99 אחוז אלכוהול איזופרופיל לשפשוף. זהו חומר חיטוי בטוח ויעיל.

פעילויות עם ילדים
פעילויות לילדים

ספרי צביעה (באנגלית בריטית הנקראים ספר צביעה, חוברת צביעה או דפי צביעה) הוא מעין ספר המכיל אמנות קו, אליו מעודדים את הקוראים לצבוע בעפרונות צבעוניים,

פעילויות עם ילדים
רעיונות למתנה

הרפתקה היא השם האמצעי שלה, כך שמשחק המתנות שלך צריך להיות מלא באדרנלין. תואם את החשבון ועם רעיונות למתנות נהדרות עבורה, הנה אוסף המתנות שלנו

פינוק במלון יוקרה

על מנת לשמור על תוצאות ההערכה ותוכן רלוונטיים לטיול הקרוב שלך. רבות מהתמונות הן ביקורות משוחדות שנכתבו על ידי אורחים אמיתיים כדי לעזור לכם לקבל

צרו איתנו קשר